Wykonuję fryzury ślubne i okazjonalne na terenie Rzeszowa i okolic. Dojazd do max 4 osób – na terenie Rzeszowa w cenie pakietu natomiast poza granicami miasta 1zł/km w obie strony. W sytuacji, gdy z pakietu wykruszy się jedna osoba, koszt usługi pozostaje bez zmian.

Stacjonarnie przyjmuję na ul. Rejtana 29b w Rzeszowie (Business Beauty Polska)

  • NIE czeszę osób poniżej 16 r.ż.
  • NIE układam włosów krótkich (na szczotkę, fenem, lokówką)
  • NIE myję włosów klientkom przed stylizacją
  • NIE farbuję włosów
  • NIE podcinam włosów
  • NIE wykonuję „drobnego” strzyżenia męskiego
  • NIE stylizuję włosów męskich

ZADATEK

Opłata obowiązkowa, bezzwrotna. Po rezerwacji terminu zostaniesz automatycznie przekierowana do banku aby dokonać wpłaty. Dopiero jego uiszczenie zapewnia miejsce. Wysokość zadatku przypisana jest indywidualnie każdej usłudze.
Zadatek zwracany jest wyłącznie w sytuacji kiedy to ja odwołam wizytę. Przesuwanie terminu na inny, rezygnacja ze ślubu itp. nie są podstawą do jego zwrotu.
Zadatek może zostać przeniesiony, tylko wtedy gdy przekładasz ślub a nowa data wyznaczona jest na ten sam rok.
Osoby przekładające ślub obowiązuje harmonogram zapisów znajdujący się poniżej.
Poprzednie sezony były wyjątkowe, w tym już wszyscy wiemy jak to wygląda i jak może wyglądać dlatego zwroty zadatków itp. bo covid w tym roku nie będą respektowane.

Fryzurę PRÓBNĄ wykonuję nie później niż 3 tygodnie przed ślubem (w wyjątkowych sytuacjach oczywiście umawiamy się na najbliższy wolny termin) w salonie w Rzeszowie.

PRÓBNE FRYUZRY WYKONUJĘ WYŁĄCZNIE W TYGODNIU (sob i nd nie są dniami w tyg. natomiast święta przypadające w dni powszednie również wykluczają taka możliwość)

Próbną fryzurę ślubną umawiam dopiero po zapisaniu się na fryzurę ślubną.
Umówienie się na fryzurę próbną przed zapisaniem się na fryzurę ślubną nie gwarantuje miejsca w dniu ślubu.

PRÓBNĄ FRYZURĘ proszę umawiać od razu po rezerwacji terminu na fryzurę ślubną w celu uniknięcia problemu z brakiem terminów w późniejszych miesiącach.

Po zapisaniu się na fryzurę próbną, proszę o przesłanie 2-3 inspiracji fryzur ślubnych na adres mailowy agatabalawender.upiecia@gmail.com


FRYZURA PRÓBNA ŚLUBNA JEST OBOWIĄZKOWA

Nieumówienie się na fryzurę próbną a przyjście wyłącznie na fryzurę ślubną skutkuje usługą 100% droższą.
Przed każdym spotkaniem (dotyczy fryzur ślubnych, próbnych okazjonalnych) włosy mają być suche (nie wilgotne! – w takim przypadku mogę odmówić wykonania uczesania) umyte wieczorem poprzedzającym nasze spotkanie, samym szamponem bez nakładania odżywek lub innych produktów, które mogą wpłynąć na zmiękczenie i nadmierne wygładzenie włosa.


DOCZEPIANIE WŁOSÓW

Jeżeli do fryzury będą doczepiane włosy proszę wcześniej mnie o tym poinformować. Brak takiej informacji przed spotkaniem może skutkować odmówieniem doczepienia włosów. Panna młoda zobowiązana jest mieć włosy doczepiane już na spotkaniu próbnej fryzury.
Proszę, aby przychodzić w koszulkach „lekkich” najlepiej białej (bez wzorków)
W dniu ślubu w przypadku usługi z dojazdem rozliczam się za CAŁOŚĆ usługi WYŁĄCZNIE z Panią Młodą, proszę zatem o przygotowanie przeliczonej kwoty do rozliczenia.


SPOTKANIA STACJONARNE

Proszę przychodzić punktualnie. W przypadku spóźnienia 15min mogę odmówić wykonania usługi.


SPOTKANIA Z DOJAZDEM (pakiet premium)

Proszę, aby osoby, które będę czesała były już przygotowane do czesania i w pobliżu. Mycie włosów w momencie, kiedy ja już jestem i suszenie ich w pośpiechu lub dzwonienia po kolejną osobę, bo mieszka obok a jeszcze jej nie ma wprowadza dodatkowo nerwową sytuację, powoduje opóźnienia w płynnej pracy a finalnie mój pośpiech, aby skończyć na czas.

Usługa z dojazdem w przeliczeniu na koszt usługi stacjonarnej jest droższa.
Uzasadnienie: w dniu wykonywania usługi to w moim obowiązku jest dojechać na czas niezważająca na warunki panujące na drodze. Przygotowanie całego sprzętu dzień wcześniej, zapakowanie dodatkowych rzeczy tj. lampa czy krzesło jeżeli sytuacja tego wymaga oraz późniejsze wypakowanie narzędzi i przygotowanie do kolejnego dnia pracy to niekiedy dodatkowe godziny pracy gdzie pracując w salonie ten czas jest zdecydowanie krótszy. Praca niekiedy w złych warunkach (korytarz hotelowy, maleńki pokoik, miejsce przechodnie w domu) Pracując w miejscu wyznaczonym przez Klientkę liczę się z obecnością nie tylko jej samej ale osób postronnych nie koniecznie korzystających z usługi co dodatkowo rozprasza. Klientka będąc na miejscu „pod ręką” często jest angażowana do pomocy w przygotowaniu „czegoś” mimo wykonywanej fryzury co dodatkowo wydłuża czas pracy. Dodatkowo, Klientka w tym dniu do ostatniej minuty może spędzać czas w dresie, nie martwiąc się, że „za 5min” musi wychodzić i pędzić na fryzurę 40km.
Pracując w salonie mam pewność, że Klientka będzie wyłącznie dla mnie, a panujący spokój pozwoli na chwilowe odstresowanie się Panny Młodej.


PRZEKŁADANIE TERMINÓW

Drogie Panie, obecna sytuacja jest nam dobrze znana, nie mamy pewności czy wesela będą się odbywały w gronie gości jednak bierzcie pod uwagę, że śluby odbywać się mogą. W związku z tym, zapisując się na dany termin następnie chcąc go przełożyć, bo rezygnujecie z obecnej daty będzie możliwe tylko raz i na obecny rok.

  • np. data ślubu: 08.05.2021 przekładana na 04.09.2021 – ok
  • np. data ślubu: 08.05.2021 przekładana na 04.09.2022 – nie ma możliwości
  • np. data ślubu: 08.05.2021 przekładana na „jeszcze nie wiem, kiedy” – obowiązuje harmonogram zapisów

Proszę o wyrozumiałość, ale dla nas usługodawców jest to również bardzo trudno czas, brak stabilności firmy, ciąg opłat itp.